balony pierwsza komunia

Balony Komunijne Pierwsza Komunia Święta 10 sztuk

Indeks:

10,99 zł
Brutto

✅ Balony komunijne

⭐ Kolor: biały ze złotym nadrukiem

⭐ Motyw: I Komunia Święta

⭐ Rozmiar: około 30 cm

⭐ Ilość: 10 sztuk

Balony do pompowania helem lub powietrzem.

Ilość

Balony Pierwsza Komunia

Zestaw Balonów Białych Komunijnych w motywie Pierwszej Komunii Świętej, który jest idealnym wyborem na tę wyjątkową okazję. W skład zestawu wchodzi 10 sztuk wysokiej jakości balonów, wykonanych z trwałego lateksu. Balony są w klasycznym białym kolorze, co nadaje im elegancji i subtelności, idealnie pasującej do uroczystości komunijnych.

Każdy balon jest ozdobiony złotym nadrukiem, który dodaje im wyjątkowego blasku i wyrafinowania. Na balonach znajdują się religijne symbole takie jak gołąb, symbolizujący Ducha Świętego, oraz monogram IHS, który jest tradycyjnym symbolem Jezusa Chrystusa w chrześcijaństwie. Te delikatne, złote wzory są nie tylko piękne, ale również pełne znaczenia, co czyni je doskonałym dodatkiem do dekoracji na Pierwszą Komunię Świętą.

Zestaw Balonów Komunijnych jest idealny do dekoracji sali, domu lub kościoła. Mogą być używane samodzielnie lub w połączeniu z innymi dekoracjami, aby stworzyć harmonijną i duchową atmosferę. Balony można napełniać powietrzem lub helem, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki swojej elegancji i symbolicznym nadrukom, balony te doskonale podkreślą wyjątkowy charakter tego sakramentalnego wydarzenia.


97 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Okazja
Komunia

Brak recenzji użytkowników.

16 innych produktów w tej samej kategorii: