dekoracje barbie

Zestaw Balony Dekoracje Barbie Baner Urodziny + Imię

Indeks:

55,00 zł
Brutto

✅ Zestaw składa się z :

⭐ 8 flag tworzących napis "URODZINY" + jedno dowolnie wybrane imię, np. HANI, SYLWI - Wymiary flagi: około 13 x 15 cm, Kolor flagi: biały, Kolor liter: różowy

⭐ Kurtyna dekoracyjna różowa - Wielkość około 100x200 cm - 1 sztuka

⭐ Balon foliowy "Barbie" - Wielkość 49x90 - 1 sztuka

⭐ Balony foliowe okrągłe "Babie" - Wielkość 45 cm - 2 sztuki

⭐ Balony białe - Wielkość około 30 cm - 7 sztuk

⭐ Balony jasnoróżowe - Wielkość około 30 cm - 10 sztuk

⭐ Balony różowe "Wszystkiego Najlepszego"- Wielkość około 30 cm - 7 sztuki

⭐ Balony przezroczyste z różowym konfetti - Wielkość około 30 cm - 6 sztuk

⭐ Taśma do girland - Długość około 5 m - 1 sztuka

Podczas zakupu proszę w wiadomości do sprzedającego podać: jaka ma być treść banera, np. URODZINY HANI .

Ilość

Dekoracje barbie

Odkryj magiczny świat pełen blasku i stylu z naszym ekskluzywnym zestawem różowych balonów i dodatków w motywie Barbie, stworzonym specjalnie, aby uczynić każde przyjęcie urodzinowe niezapomnianym. Ten zachwycający zestaw to kwintesencja dziewczęcego uroku i elegancji, idealny dla każdej małej fanki tej kultowej postaci. Zestaw składa się z pięknie skomponowanej palety balonów, w tym białych, różowych i przezroczystych z różowym konfetti, które razem tworzą spektakularny efekt wizualny. Jako punkt centralny dekoracji, do zestawu dołączony jest jeden duży balon foliowy z postacią Barbie, który bez wątpienia stanie się gwiazdą przyjęcia.

Dopełnieniem całości jest urocza kurtyna dekoracyjna w odcieniach różu, dodająca blasku każdej przestrzeni, oraz personalizowany baner z napisem „Urodziny” i miejscem na wybrane imię solenizantki. Ten personalizowany akcent sprawia, że dekoracja staje się jeszcze bardziej wyjątkowa i osobista, celebrując ten jedyny w swoim rodzaju dzień w życiu każdego dziecka. Wszystkie elementy zestawu zostały starannie dobrane i zaprojektowane, aby współgrały ze sobą, tworząc spójną i zachwycającą aranżację, która przeniesie każdą małą fankę Barbie do świata marzeń, mody i nieograniczonej zabawy.


120 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

13 innych produktów w tej samej kategorii: