Książeczki

Książeczki dla dzieci

Książeczki

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Królik Bing 100 Naklejek Naklejki Książeczka

10,99 zł

Królik Bing. 100 naklejek

16 stron łamigłówek o zróżnicowanym stopniu trudności i ponad 100 naklejek. Część z nich można wykorzystać do rozwiązywania zadań, a część – do zabawy. Łamigłówki w książeczce zostały dobrane tak, aby uwzględnić indywidualne różnice w rozwoju dzieci i pomóc w kształtowaniu umiejętności niezbędnych na pierwszym etapie edukacji.Trudniejsze zadania mają specjalne oznaczenia – w ich rozwiązywaniu mogą pomóc rodzice!

Ilość stron: 16

Rok wydania: 2020 r.

Bing Wesoła Kolorowanka z Naklejkami

9,99 zł

Królik Bing. Wesoła Kolorowanka z naklejkami

Króliczek Bing ma swoją ulubioną zabawkę, Królisia Tulisia, oraz niezwykle odpowiedzialnego opiekuna Flopa. Oprócz tego ma mnóstwo przyjaciół, tak samo małych jak on: Sulę, Ammę, Charliego i Koko. Wszyscy oni potrzebują, by ktoś ich pokolorował! Czy podejmiesz wyzwanie? Zaopiekuj się Bingiem i przeżyj z nim jeden dzień od rana do wieczora. Przygotuj mu śniadanie i obiad za pomocą kredek pamiętaj, że Bing bez grymaszenia zjada tylko to, co pomarańczowe.

Ilość stron: 32

Rok wydania: 2018 r

Królik Bing Zeszyt Zadań Naklejki Książeczka

9,99 zł

Królik Bing. Zeszyt Zadań

Razem z króliczkiem Bingiem odkrywaj blaski i cienie życia przedszkolaka! Baw się z Bingiem od rana do wieczora, używając naklejek, kredek i wyobraźni!

Naklejki pomogą ci udekorować pokój króliczka oraz ubrać Binga i jego przyjaciół. Kredki przydadzą się do rysowania zabawek, chrupiących marchewek i innych wspaniałych, najulubieńszych rzeczy, a także do rozwiązywania labiryntów. Do czegoś jeszcze? Na pewno! Przed tobą cały dzień wrażeń!

Ilość stron: 24

Rok wydania: 2018 r

Masza i Niedźwiedź Wesołe Zadania z Naklejkami

8,99 zł

Masza i Niedźwiedź. Wesołe zadania z naklejkami

Przed tobą 24 strony, na których znajduje się aż 19 przeróżnych zadań – na pamięć, spostrzegawczość, staranność (w rysowaniu, malowaniu i naklejaniu) oraz na długie główkowanie. W książeczce znajdziesz mnóstwo układanek, literowych rozsypanek, wyszukiwania różnic i ukrytych wyrazów, łączenia kropek, odczytywania zaszyfrowanych wiadomości, a także zabawkowe sudoku i wiele innych zabaw z kolorowymi naklejkami. A wszystko to w towarzystwie uroczej, roześmianej psotnicy i jej najlepszego przyjaciela. Czekają na ciebie wesołe zadania, wesołe naklejki i wesoła zabawa.

Ilość stron: 24

Rok wydania: 2017 r

Masza i Niedźwiedź Wesoła Kolorowanka Naklejki

8,99 zł

Masza i Niedźwiedź. Wesoła Kolorowanka

32 kapitalne ilustracje do pokolorowania i dwie strony naklejek z postaciami Maszy, Niedźwiedzia oraz ich przyjaciół zapewnią młodym odbiorcom długie godziny relaksującej zabawy.

Kolorowanie to rodzaj aktywności bliski wszystkim maluchom i niewymagający pomocy rodziców. Kolorując obrazki, dziecko ćwiczy sprawność manualną, wyobraźnię, poczucie estetyki i kreatywność, ma również szansę wyrazić swoje emocje.

Ilość stron: 32

Rok wydania: 2020 r

Masza i Niedźwiedź Daleka podróż Kolorowanka

8,99 zł

Masza i Niedźwiedź. Daleka podróż

Masza postanawia wybrać się w podróż! Dzięki tej książeczce możesz poznać jej plany i towarzyszyć w przygotowaniach. Jak daleko zajedzie słynna psotnica i co na to jej przyjaciel Niedźwiedź? Poznaj świat Maszy i Niedźwiedzia i wypełnij go kolorami

Ilość stron: 24

Rok wydania: 2016 r.

Masza i Niedźwiedź Wesoła Kolorowanka z Naklejkami

8,99 zł

Masza i Niedźwiedź. Wesoła Kolorowanka z naklejkami

Świat małej łobuziary i poczciwego Niedźwiedzia stracił swoje wesołe barwy! Dzięki twoim kredkom może znów być pełen radości! Przekonaj się, ile frajdy może sprawić kolorowanie z rezolutną Maszą i jej leśnymi przyjaciółmi!

Ilość stron: 32

Rok wydania: 2017 r

Masza i Niedźwiedź Zeszyt Zadań Naklejki

8,99 zł

Masza i Niedźwiedź. Zeszyt zadań z naklejkami

Zakręcone labirynty, szarady słowne, wykreślanki, proste zagadki logiczne i mnóstwo innych szalonych łamigłówek z Maszą w roli głównej, a do tego dwie strony naklejki. Ta książka zapewni maluchom długie godziny zabawy, a przy okazji – wyśmienity trening intelektu!

Ilość stron: 24

Rok wydania: 2020 r.

Bob Budowniczy Wesoła Kolorowanka z Naklejkami

8,99 zł

Bob Budowniczy. Wesoła Kolorowanka z naklejkami

Świat Boba Budowniczego stracił swoje wesołe barwy, ale dzięki twoim kredkom może znów być pełen radości!

W tej książeczce znajdziesz fantastyczne ilustracje, które możesz pokolorować, jak tylko zechcesz, mnóstwo niesamowitych naklejek oraz opowieść o tym, jak ważne są przyjaźń i wspólna praca. Przekonaj się, ile frajdy może sprawić kolorowanie z pracowitą ekipą Boba Budowniczego!

Ilość stron: 32

Rok wydania: 2017 r.

Bob Budowniczy Zeszyt Zadań Książeczka

8,99 zł

Bob Budowniczy. Zeszyt Zadań

Rozgrzej swoje szare komórki i spędź niezapomniane chwile w Naprawkowie razem z Bobem Budowniczym i jego pracowitą drużyną! Przed tobą długie godziny główkowania – chwyć ołówek, flamaster lub długopis i daj się porwać fantastycznym zadaniom wymyślonym przez twoich ulubionych bohaterów.

Bob Budowniczy. Zeszyt zadań to książka pełna zagadek, łamigłówek, wykreślanek i fantastycznych naklejek, które sprawią, że ta zabawa będzie jeszcze lepsza! Sprawdź, czy dasz radę!

Ilość stron: 24

Rok wydania: 2018 r

Bob Budowniczy Połącz Kropki Książeczka

8,99 zł

Bob Budowniczy. Połącz Kropki

Co dziś wybudują Bob i jego pracowita drużyna? Czy będzie to wieżowiec? A może plac zabaw dla dzieci? Połącz kropki, by się tego dowiedzieć, następnie pokoloruj obrazek. Teraz to ty tworzysz historię swoich ulubionych bohaterów! Przyłącz się do budowniczego, Marty, Leo oraz maszyn i przeżyj fantastyczną przygodę na placu budowy! Połącz kropki i odkryj niezwykły świat Boba Budowniczego!

Ilość stron: 24

Rok wydania: 2018 r

Książeczka Świnka Peppa Zabawy z Naklejkami

10,99 zł

Peppa Pig. Zabawy z naklejkami. Szalone pomysły

Książka z ilustracjami z popularnej bajki dla dzieci, gdzie bohaterami są urocza Świnka Peppa oraz jej rodzina i przyjaciele. Do publikacji dołączone są naklejki, które służą nie tylko zabawie, lecz także nauce – rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne, pomagają w opanowaniu alfabetu oraz doskonaleniu płynności czytania.

Ilość stron: 32

Rok wydania: 2020 r.